15 січня 2019 року, засідання 22 позачергової сесії 7 скликання Павлівської сільської ради Вільнянського району Запорізької області

Маніпуляції з землею у Павлівській сільській раді за 2017-2018 рр.
20.01.2019
Депутати Павлівської ОТГ разом з представниками ГО «Вольтерра» завітали до Павлівської сільської ради для ознайомлення з матеріалами сесій
27.01.2019
15 січня 2019 року відбулося засідання двадцять другої позачергової сесії сьомого скликання Павлівської сільської ради Вільнянського району Запорізької області. Згідно до порядку денного, на розгляд пленарного засідання сесії було винесено 6 питань.
Однак, на початку сесії, секретарем ради, Миколенко Іриною Леонідівною було внесено пропозицію щодо доповнення порядку денного пленарного засідання двадцять другої позачергової сесії Павлівської сільської ради питанням сьомим: «Про звернення депутатів Павлівської сільської ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Служби безпеки України, та Національної поліції України щодо ситуації, яка склалася у зв’язку з втручання у законну діяльність Павлівської сільської ради представників ГО «Вольтерра».
Головою Павлівської сільської ради Клименком Анатолієм Васильовичем було винесено зазначену пропозицію на голосування депутатського корпусу.
За результатами голосування, серед 15 депутатів було 11 за вищезазначену пропозицію, проти був 1 депутат (Пелех О.Ю) та 3 депутати були відсутні. Виходячи із наведеного, рішення про доповнення порядку денного було прийнято за основу та в цілому.
Проте, засідання комісії було проведено без розгляду вищезазначеного сьомого питання, воно не виносилося на розгляд депутатського корпусу, і звісно, ніякого рішення по цьому питанні депутати сільської ради не приймали.
Згідно ч.3 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», результати поіменного голосування розміщуються в день голосування і зберігаються протягом необмеженого строку. Проте, Павлівською сільською радою було порушено визначений законом термін та оприлюднено офіційну публічну інформацію на веб-сайті ради лише 17.01.2019 року, близько 15:00.
Крім цього, за результатами поіменного голосування цього «примарного» проекту рішення, виявляється, що Пелех О.Ю голосувала «ЗА»! Тобто, було повністю порушено право ухвального голосу, та права депутата, який є законним представником інтересів виборців і зобов’язаний виражати та захищати їх інтереси.
Результати поіменного голосування оформлені секретарем сесії Миколенко І.Л.
Беручи до уваги вищевикладене, стає зрозуміло що результати поіменного голосування сфабриковані, не відповідають дійсності.
Отже, секретарем Павлівської сільської ради Вільнянського району Запорізької області Миколенко Іриною Леонідівною та Павлівським сільським головою Вільнянського району Запорізької області Клименком Анатолієм Васильовичем порушене чинне законодавство.
Депутат Пелех О.Ю 18.01.2019 р. навідалася до Павлівської ОТГ за роз’ясненнями.