НЕВДАЛА АКЦІЯ…

«Депресивний» район..?
25.09.2018
16.10.2018 року голова Запорізької ОДА Бриль К.І. відвідав Вільнянськ
18.10.2018

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

01.10.2018 р. відбулося цікаве «дійство» інтегроване в сесію Вільнянської районної ради, метою якого було відправити голову на достроковий відпочинок. Так, ГО «Справжні дії» з якихось надуманих причин організували у себе на сайті збір підписів за висловлення недовіри Салякіну Андрію Олександровичу. Цікаво, що робота голови не влаштувала організацію, що зареєстрована у Запоріжжі, а ініціатором електронної петиції була взагалі жителька Миколаївщини. Отже 200 «загадкових» електронних підписів від начебто жителів Вільнянського району зібрали. Чому «загадкових» – бо по факту це були набори імен та зірочок і переконатися в тому, що це були справжні підписанти не мали змоги ні жителі району ні депутатський корпус. Якби там не було та Салякін А.О. вирішив дотриматися норми закону, зібрав позачергову сесію та виніс вказане питання на розгляд. Результат голосування – 19 з 24 присутніх депутатів не підтримали петицію про відставку. Салякін утримався зі зрозумілих причин, щодо утримання інших – нехай їх рішення будуть на їх совісті.
Чим же так насолив Салякін Запоріжцям, Миколаївцям…? Чому ініціатори не з Вільнянська? Відповідь відома переважній більшості жителів району. Справа у тому, що Андрій Олександрович з числа тих, хто посмів опиратися спробам ТОВ «БЗК» за підтримки обласних чиновників та губернатора розпочати видобуток каолінів (і не тільки) на території Вільнянського району. Для досягнення вказаної мети з області постійно направляються бригади перевіряючих на об’єкти соціальної сфери району з єдиною метою – дискредитувати роботу Районної ради і голови зокрема. Створюються фейкові громадські організацію для тих самих цілей. Так, вказана новостворена ГО «Справжні дії» разом з сайтом «Імпотент» (англ. «Important», – «важливий») важливим вважають поливання брудом Салякіна та його родини, депутатів Вільнянського району, зрештою будь-кого хто проти будівництва каолінового кар’єру. Співпадіння – не думаємо!
На щастя більшість депутатів не піддалися тиску та вкотре прийняли правильне рішення. Загальний позитивний результат був дещо зіпсований діями юриста райдержадміністрації. Одразу по закінченню сесії Зіменко Олена Володимирівна у робочий час та на очах у всіх поспішила сісти у легковик – білу АУДІ та від’їхала на переговори на окраїну Вільнянська. Зі слів очевидців на схожому автомобілі приїздили на попередні заходи представники від Біляївського комбінату, яких Олена Володимирівна навіть зустрічала. У дружніх почуттях юристки до представників комбінату нещодавно переконалися усі жителі, адже вона одна зі зрадниць інтересів громади – учасниця незаконного затвердження містобудівної документації ТОВ «БЗК». З цього вчинку констатуємо, що окремі працівники РДА продовжують нехтувати думкою громади. Ймовірно Олена Володимирівна доповідала про невдачу «кампанії» та отримувала вказівки від «добродіїв», щодо подальших дій.
Віримо, що навіть за таких обставин зможемо вистояти та не допустити екологічної катастрофи.