«Депресивний» район..?

Шановні, небайдужі мешканці міста Вільнянська та Вільнянського району!
20.09.2018
НЕВДАЛА АКЦІЯ…
02.10.2018

Саме таким епітетом охрестили кар’єрні інвестори Вільнянський район у своїх псевдовиданнях. І люди депресивні, і школи, і лікарня… А влада та небайдужі, окрім очевидної депресивності, ще й злочинці. Врятувати ситуацію можуть тільки ВОНИ! Для «порятунку» треба небагато – викопати кар’єр і депресія в масах зникне. Така маячня збоку «добродіїв» нажаль може стати правдою, але з деякими уточненнями. Депресивність серед мешканців поборють планомірним винищенням, а інших – злочинців покарають «справедливі» чиновники та правоохоронці з області. Отже, на думку збагачувальників, для гармонії у нашому районі треба викопати «помийну» яму, забезпечити онкологічними захворюваннями кожну родину, ліквідувати активістів та поставити своїх ручних чиновників.

Звичайно, все вище наведене назвуть плодом хворобливої уяви, але з кінця літа й по сьогоднішній день факти тотального пресингу на всіх противників видобутку каолінів, організовані ТОВ «Біляївський збагачувальний комбінат» очевидні та відомі переважній більшості мешканців. Саме представники ТОВ «БЗК» штучно намагаються нав’язати думку кожному, що у нас проблеми у районі на всіх рівнях. Так, останнім часом не минає жодного дня без перевірок різних комунальних закладів, добралися навіть до ринку. Різноманітні контролюючі організації та сумнівні журналісти спозаранку і до вечора риють та вигадують порушення. Оформлюють протоколи. Викликають для надання роз’яснень. Кінцевим же результатом очікуємо від них резолюцію на кшталт: лікарню та ринок треба закривати а кар’єр та фабрику – відкривати.

Окрилені такою масштабною підтримкою з області, безеківці використовують найнижчі засоби тиску, як то особисті образи, вигадки про некомпетентність, наклеп, залякування, безпідставні звинувачення у порушенні законодавства, тощо. Вже й про блага від видобутку каоліну перестали писати, лише про активістів – наркоманів-самоправців з невдалою долею та про злочинний синдикат Кривохатька-Салякіна. Навіть доньку голови Райради втягнули у вигаданий фантастичний епос. Лишилось обізвати кота Салякіна – рецидивістом і люди повірять?!!

Звісно, ефект від вказаних дій є, адже дехто з діючих посадовців, таких як Степаненко і «компанія» тиску (або підкупу) піддалися і зрадили громаду шляхом незаконного підписання містобудівної документації для ТОВ «БЗК». Проте, переважна більшість представників влади району, включно з головою Районної ради витримають щоденні «експедиції» засланих перевіряючих та не допустять екологічної катастрофи. Всі нападки від ТОВ «БЗК» за підтримки титулованих обласних генералів жителі району сприймають адекватно. Такі вчинки псевдоінвесторів на фоні мальованого добродійства лише допомагають тій незначній кількості жителів, що ще сумніваються в доцільності видобутку каолінів зрозуміти з ким і з чим ми маємо справу та зробити правильний вибір.

Добродії поступово розкриваються і скоро всі зрозуміють їх реальні плани. А наш район точно кращий в області і ніякі впливові засланці та олігархи не зможуть його перетворити в депресивний.

Борімося та поборемо.

З повагою,

ГО «ВОЛЬТЕРРА»