4 жовтня 2018 року відбулося засідання шістнадцятої позачергової сесії сьомого скликання Павлівської сільскої ради Вільнянського району Запорізької області

Голові Павлівської ОТГ та окремим депутатам плювати на думку своєї громади
11.01.2019
Маніпуляції з землею у Павлівській сільській раді за 2017-2018 рр.
20.01.2019
04 жовтня 2018 року відбулося засідання шістнадцятої позачергової сесії сьомого скликання Павлівської сільскої ради Вільнянського району Запорізької області. Згідно до порядку денного, пунктом №9 було передбачено розгляд листа Головного управління Держгеокадастру в Запорізькій області.
Вказаний лист стосувався відведення земельної ділянки та надання дозволу громадянину Єсаяну А.Б.
За наслідками розгляду цього листа, Павлівською сільською радою (ОТГ) Вільнянського району Запорізької області було прийнято рішення:
– рішення №9 від 04.10.2018 року, яким погоджено відведення земельних ділянок та надано дозвіл Єсаяну А.Б. земельну ділянку площею 3,8 га для ведення товарного сільського господарського виробництва на території Павлівської ради біля села Любомирівка.
Вказані обставини підтверджуються порядком денним, рішенням №9 від 04.10.2018 року.
Великою несподіванкою став наказ від 22.10.2018 року №8-1933/15-18-СГ Головного управління Держгеокадастру в Запорізькій області надано дозвіл Товариству з обмеженою відповідальністю «Біляївський збагачувальний комбінат» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, розташованої на території Павлівської сільської об’єднаної територіальної громади.
В цьому наказі є посилання на те ж саме рішення Павлівської сільської ради Вільнянського району Запорізької області від 04.10.2018 року №9, яке має зовсім інший зміст і стосується вже не особи згаданого в рішенні Єсаяна А.Б, а земель для ТОВ «БЗК».
В порядку денному сесії, яка відбулася 04.10.2018 року взагалі не було розгляду питань щодо ТОВ «Біляївський збагачувальний комбінат» та надання цьому підприємству будь-яких дозволів. Питання комбінату не обговорювалося депутатами, на голосування не ставилося, будь-які рішення з цього питання не приймалися. На спільному засіданні постійно діючих комісій сільської ради питання ТОВ «БЗК» теж не розглядалося
Зважаючи на те, що це питання не було включене в порядок денний ради, не обговорювалося на сесії, не ставилося на голосування, але на ньому стоїть підпис сільського голови Павлівської сільської ради (ОТГ) Вільнянського району Запорізької області Клименка А.В, це рішення прийнято головою одноосібно, що є прямим порушенням чинного законодавства.
09.01.2019, за роз’ясненнями щодо цієї ситуації обурені мешканці Павлівської ОТГ звернулися до сільського голови.